Zarabianie z Clixsense

Opiszę teraz pozostałe sposoby zarabiania z Clixsense.

A więc taski, czyli zadania. Są to płatne po kilka centów zadania jakie musisz wykonać aby dostać zapłatę. Np. wyszukanie na stronie internetowej pewnych informacji i podanie ich w specjalny miejscu.clixsense3

Nigdy nie skupiałem się na taskach, ale są osoby, które tylko z nich mają wypłaty co kilka dni. A więc można.

Taski są zazwyczaj po angielsku, ale trafiają się też w innych językach. Problem?. Oczywiście że nie, od czego mamy automatyczne tłumaczenie strony w chrome. Działa trochę pokracznie, ale daje rade 😉

 

Clixgrid.

clixsense4

Trudno mówić tu o zarabianiu tą metodą. Jest to po prostu gra losowa, obecna chyba na wszystkich stronach z klikaniem w reklamy.

Przechwytywanie

 

Na koncie standard masz 30 szans na ugranie czegokolwiek. Każda odsłona reklamy trwa tylko 5 sekund. Na koncie premium masz 60 szans i każda odsłona trwa tylko 5 sekund.

Tym oto sposobem dochodzimy do bardzo ważnego zagadnienia. Clixsense, tak jak wiele innych stron na których się zarabia, oferuje różne rodzaje kont. Za tzw. upgrade oczywiście trzeba zapłacić. Otrzymuje się w zamian większe funkcjonalności, lub po prostu możliwość zwiększenia zarobków.

Tu jest podobnie, za konto premium trzeba zapłacić (tylko) 17 $. O zyskach i czy w ogóle jest to opłacalne, w następnym wpisie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *