zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach to nie nowy sposób na dorobienie przez internet. Różnie z tym jednak bywa. Raz dostajesz po 2-3 dziennie, raz 2-3 na miesiąc. Niestety nie masz wpływu na częstotliwość otrzymywania ankiet.

Często pomimo zaproszenia, ankieta jest nieważna, ponieważ zlecający uzyskał już zamówioną liczbę odpowiedzi. Trudno. Całe szczęście na rynku istnieje co najmniej kilkanaście portali specjalizujących się w badaniach rynku. Oferują one naprawdę różne ankiety i badania.

W zamian za prawidłowe ukończenie ankiety, otrzymujemy oczywiście wynagrodzenie. Zarabiamy pieniądze, punkty ( wymienne na pieniądze), nagrody rzeczowe. Możemy również przekazać część (lub całość) zarobionych środków na cele charytatywne.

Z punktu widzenia tego bloga, interesują mnie wyłącznie pieniądze :). No, ewentualnie punkty wymienne na pieniądze.

Wypłata jest możliwa na konto bankowe w Polsce, lub na paypal. To zależy od tego gdzie ma siedzibę dana firma i jakie płatności obsługuje.

Najważniejsze pytanie: ile można zarobić?. Przy odrobinie szczęścia i rejestracji na wielu portalach, myślę że 200-300 zł miesięcznie jest do wyciągnięcia. Za jedną ankietę dostajesz od 1-2 zł, do nawet 10-12 zł.

Wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na konkretne badania. Oczywiście ważne też jest czy twój profil pasuje do zlecenia. Czy można jakoś zwiększyć ilość skończonych ankiet?. Można 😉

Ja mam swój sposób, który ( tak mi się wydaje) działa w 95 % rozpoczętych ankiet.

W kolejnych wpisach będę opisywał moje subiektywne opinie na temat rożnych ankiet internetowych.

Postaram się potem zebrać je wszystkie do kupy, tak żeby łatwiej można było się w nich połapać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *