Jak zacząć zarabiać w internecie

W tym wpisie wyliczyłem kilka podstawowych narzędzi do zarabiania. Czy to jest lista obowiązkowa?. Oczywiście ze nie. Nawet nie zalecam takiego rozwiązania. Pomiesza ci się w głowie, poplącze i szybko się zniechęcisz.

Zatem: Jak zacząć zarabiać w internecie?

Poczytaj na jakimś forum, np: zarabiam.comjak się zarabia w poszczególnych metodach, zarejestruj się w kilku programach i testuj. Testuj do upadłego, wybierz ten, który najbardziej odpowiada twojemu charakterowi i w którym łatwo się odnajdziesz.

Być może będziesz musiał przyswoić sobie pewną wiedzę. Domena, FTP, CSS, HTML, WordPress, link, oferta, promowanie, nisza. Jeśli do tej pory były to dla ciebie pojęcia obce, lepiej się do nich przyzwyczaj 🙂

Jeszcze raz: nie rejestruj się na wszystkim co ci wpadnie pod kursor, zgłupiejesz od nadmiaru wiedzy. Efekt będzie taki że nie skorzystasz z żadnego sposobu. Wybierz 2-3, no góra 4 sposoby, zarejestruj się z czyjegoś reflinka i poproś o pomoc. Przynajmniej na początku. Kiedy opanujesz panel administracyjny jakiegoś portalu, spróbuj coś zarobić. Zrób jakąś ofertę, zapostuj metodę na facebooku, może nagraj filmik zachęcający na youtube. Te wszystkie małe kroki umożliwią ci swobodne poruszanie się w temacie.

Pieniądze zaczną wpadać same. Może nie kolosalne, ale będzie to stabilny przypływ gotówki.

Jeśli jedna metoda nie będzie miała przed tobą tajemnic, wybierz kolejną, np. revshare. Pieniądze zarobione gdzie indziej, możesz zainwestować w drugie miejsce i dzięki temu szybciej zarobisz większe sumy. Albo po prostu opłacisz pojemniejszy serwer i skupisz się na jednej metodzie i tylko ją rozwiniesz.

Decyzja należy do ciebie, internet stoi otworem. Pamiętaj jednak: wszystko z głową 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *