WorldMiners test programu

Takich stron są setki a może i tysiące. Jedne żyją kilka dni, inne zadziwiająco długo, nawet kilka miesięcy i dłużej.

Ja na przekór sobie spróbowałem zarobić konkretnie na tej. Dlaczego? Pogadałem z chłopakiem, który ma większą wiedzę ode mnie w takich tematach. Ryzyko jest minimalne, zrobiłem wkład  0,001 BTC, a więc dosłownie kilka złotych. Od siebie firma daje na start 0,0001 BTC, łącznie więc pracuje 0,0011 BTC

Przelałem szybko na stronę i cierpliwie czekałem na swoje 10%.

Następnego dnia nic nie było, domyśliłem się że chodzi o 24 godziny od depozytu. Po tym czasie zalogowałem się ponownie i ujrzałem nie 10% a 1% zysku. Hmm, może pomyliłem się w obliczeniach?. Szybka wiadomość do suportu i po godzinie odpowiedź ( po godzinie! szok, pozytywny oczywiście): Proszę poczekać na wszystkie potwierdzenia z sieci bitcoin.

Zalogowałem się dopiero następnego dnia wieczorem a tam okrągłe 0,00022 BTC naliczone. A więc działa :).

Minimum do wypłaty to 0,0005, a więc za chwile to wypłacę, potem po kolejnych 5 dniach drugie tyle i jestem na czysto. Każdy kolejny dzień to zysk.

Oczywiście o kokosach nie ma tu mowy, chodzi o zarabianie w mikroskali. Gdybym miał wolne 100 zł, to bym włożył i to, ale nie mam, więc testuję takie rzeczy na malutkich funduszach 🙂

Jeśli chcesz poczuć ciarki adrenaliny na grzbiecie ( strona może zniknąć w każdej chwili, to typowa firma wysokiego ryzyka) i nie stracić kokosów, zapraszam:

468x60

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *