Widzę że się poddajesz….

Wytrwałość, cierpliwość, zaangażowanie, to w dzisiejszym świecie wyrażenia obce dla większości ludzi.

Do napisania tego postu zainspirował mnie film tego pana:

Naprawione, bardziej docenione.

Dostałeś, doceń.Zepsułeś? Napraw.

Opublikowany przez Jakub Czarodziej na 10 sierpnia 2017

 

Co prawda mówi on o relacjach międzyludzkich, jednak można to w znakomity sposób odnieść do waszych/naszych biznesów internetowych. Czasami zdarzy mi się zapuścić jakiegoś posta na facebooku, w którym proponuję i zachęcam do udziału w jakimś programie w którym sam już jestem.

Raczej nie namawiam bo sam nie lubię być „naciskany”. Chcesz: wpadaj, nie chcesz: do widzenia. Nie wiem czy macie to samo, ale część osób powtarza się ZAWSZE. Są to te same osoby które często piszą pod innymi postami magiczne „priv”. Chociaż wiadomo że ta pani  proponuje mlm kosmetykowy, a tamten pan od pół roku ciśnie programy partnerskie.
Te osoby wciąż nie mają „swoich” biznesów, nie zaangażowały się dostatecznie mocno aby ciągnąć nawet 2-3 swoje tematy naprawdę na maksa.
Dlaczego? Może dlatego że jest taki przesyt tego wszystkiego?. Przecież nie sposób teraz wymienić wszystkich tematów i ich zmiksowanych odmian. Do tego trzeba doliczyć se setki i tysiące osób z których każda na swój sposób promuje często TE SAME programy.
Ktoś obiecuje 500 zł bez inwestycji, no to sruuuuu: priv. eeeeeeeeeeee:  m2m.
O! a tutaj 750 w ciągu 3 godzin!, sruuuuuuu: priv. co? też m2m?.
Ale jak to? hmm, skoro tu 500 a tu 750 to chyba ściema. Dobra, SZUKAMY dalej świętego Graala internetowych zarabiaczy.
No to szukamy, skaczemy, motamy się gdzie będzie nam LEPIEJ. Trochę takie lenistwo nas ogarnęło, nie uważacie?. Niby każdy wie że trzeba pracować ( w sensie coś robić aby mieć pieniądze, podejmować jakiekolwiek działania), ale jak się przyjdzie do konkretów a nie daj boże  pojawią się pierwsze problemy to szybciutko szukamy LEPSZEJ alternatywy. Za łatwo mamy dostępne niektóre rzeczy.
Efekt? czterdziesty piąty PRIV  u tego samego człowieka i zero w portfelu, oczywiście tym wirtualnym 😉

Oczywiści jest grupa osób które znakomicie wykorzystują okazje i wyciskają z programów co się da i żyją na godnym poziomie. Ale oni nie piszą PRIV pod co drugim postem…..

To jak będzie, bo widzę że się poddajesz….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *