Portfel Bitcoin

Aby móc zbierać, kupować i sprzedawać Bitcoiny, należy mieć miejsce do ich trzymania, czyli elektroniczny portfel. Dokładny opis różnic i zalet poszczególnych rozwiązań jest fajnie opisany tutaj:http://bitcoin.pl/poradniki/portfele

Taki portfel to nic innego jak swego rodzaju konto, gdzie spływają twoje środki i z którego możesz opłacać w bitcoinach.

Ja założyłem portfel TUTAJ.

Rejestracja jest naprawdę prosta i szybka. Portfel spokojnie wystarcza do podstawowych operacji.

Jeśli będzie mi brakować jakiejś funkcjonalności, wybiorę inny.

Specyficznym miejscem jest Faucetbox. Nie jest to typowy portfel, to swoistego rodzaju agregator i pośrednik w wypłacie środków. Wiele kraników wypłaca instant właśnie na Faucetbox. Są to kwoty rzędu 50-300 satoshi i tradycyjny portfel zostałby po prostu zajechany takimi wpłatami ( podejrzewam tez spore prowizje od tak małych wpłat).

Aby móc zbierać satoshi na Faucetbox, trzeba mieć najpierw swój adres portfela Bitcoin. Wklejasz go potem do Faucetbox i gotowe. Ten sam adres wklejasz do kraników i pieniądze automatycznie wpadają na konto. Po osiągnięciu minimum, które sam ustawiasz, Faucetbox automatycznie wypłaca na twój portfel BTC

Jako że zabawa w faucety polega na jednoczesnym zbieraniu na 20-30 a nawet więcej kranach jednocześnie, konto na Faucetbox zapełnia się dość szybko. Swoje minimum 40000 satoshi zbierałem 3 dni. A wiem że można o wiele, wiele szybciej.

To tyle, w następnym wpisie rozpoczynam prezentację sprawdzonych i wypłacalnych kranów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *