Pamiętasz co było 4 miesiące temu?

Świat pędzi do przodu, w szalonym tempie. W takim samym tempie, lub szybciej pojawiają się nowe programy zarobkowe. Jak tylko zainteresujesz się jednym, już ktoś podsyła ci 5 kolejnych. I weź człowieku nie zwariuj :).

Ale ja o czym innym, pamiętasz jak wystartował np program X?, jak wszyscy rzucili się na jego promowanie?. Żygać się chciało, wszędzie to było, właziło pod kołdrę i łaskotało w głowę.

Specjalnie nie piszę jaki to program, to trafia każdy poważny biznes. Minął szał, na horyzoncie pojawił się nowy „król” i hejaaaaa, tamtego już nie ma, jest nowy. Oczywiście poprzedni temat ciągle ma się dobrze, tylko jakoś tak ludzie o nim, hmm, zapomnieli?.

Czasami ktoś wrzuci screen z zarobkami, lub jakąś nieśmiałą reklamę, to wszystko.

Dlaczego tak się dzieje?, dlaczego tak łatwo zamieniamy to co dobre na to co dopiero ma być dobre?.

Rozumiem potknięcia programów, strata zaufania i takie tam. Ale, a co mi tam chodzi mi o FN, ten program wręcz rozwija skrzydła! i co? CISZA! są „modniejsze” tematy.

Oczywiście stare wygi i tak swoje wiedzą i działają, ale nowicjusze na pytanie o FN lub FAP, robią duże oczy. Polski facebook?, proszę cię ;).

Ok, a zarejestrowałeś się choć?. Nie jest idealny, ale to ułamek działalności firmy.

Zostawiam pytanie otwarte, czemu tak szybko zapominamy i nie promujemy dobrych rzeczy, tylko te, które mamy nadzieję że będą dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *