Krany bitcoin

Spis kraników i stron do zbierania kryptowalut.

Zarabianie na kranikach jest bardzo proste. Za spędzenie na stronie określonego czasu, dostajemy właśnie satoshi. Skąd one się biorą?. Z reklam wyświetlanych na stronie. Właściciel strony oddaje Tobie cząstkę swojego zarobku w nadziei że skorzystasz z reklam wyświetlanych na stronie.

Do wszystkich stron jest potrzebny portfel bitcoin. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz go założyć za darmo tutaj:

4coins

Zaczynamy 🙂

Na tej stronie oglądasz reklamy i za to otrzymujesz drobne pieniądze. W tym przypadku satoshi.

Wartość naliczeń jest różna, zależy jaką długość reklamy wykupi reklamodawca, ale waha się od 30 do 150 satoshi. Rejestracja jest prosta i szybka, wypłaty lecą bezpośrednio na twój portfel Bitcoin.
Minimum do wypłaty to 10000 satoshi. Zbiera się dość szybko. Warto wspomnieć o programie partnerskim, dostajesz od 40 do 80% z zarobków swoich poleconych.

Dziennie jest wrzucanych 10-30 reklam, warto zaglądać co pewien czas na stronę, Zawsze coś nowego się pojawi.

Oczywiście możesz tam również zareklamować swoje biznesy. Jak zauważysz głównie są tam reklamowane biznesy w tematyce krypto walut.

Kliknij w baner aby się zarejestrować:banner

Wypłata:

Teraz prawdziwy klasyk. Strona nie tylko oferuje uczciwe stawki, ale ma również bardzo rozwinięte usługi do polecania, i zarabiania. Można na niej również zagrać w gry, lub wymienić zarobione pieniądze na różne artykuły. Naliczenia są co 60 minut

Od niedawna na stronie pojawiły się punkty przyznawane przy każdym naliczeniu. Za te punkty można wykupić zwiększone naliczenia, zwiększenie punktów przy naliczeniu, lub więcej losów na loterię.
Strona ma bardzo rozbudowane statystyki i inne usługi przydatne w zarabianiu online.
Nie sposób opisać w jednym miejscu wszystkich funkcji, jest ich po prostu za wiele.
Ostatnia nowością jest automatyczne naliczanie drobnego procentu od zarobionych pieniędzy.
Obecnie wynosi on ok 4% w skali roku. Kwota jest doliczana automatycznie, wystarczy włączyć ją w ustawieniach. Nie trzeba nic wykupować ani klikać reklam.

Kliknij w baner aby się zarejestrować:

banner1Wypłata:

A tutaj prawie identyczna strona tyle że naliczenia w dogecoin:
Strona nie ma tylu opcji co freebitcoin ale też daje zarobić

Wypłata:


W kolejnym kraniku może nie mamy super naliczeń, ale są one co 15 minut. Największą jednak zaletą jest prowizja od poleconych, wynosi aż 50% ich zarobków. minimum do wypłaty to tylko 10000 satoshi. Ale uwaga, przy wypłacie <50000 satoshi jest prowizja 1000 satoshi. Powyżej tej kwoty brak prowizji.

Jeśli więc jesteś dobry w polecaniu, to naprawdę warto trochę podziałać. Poza tym jest sporo czasu na rynku i ma niezachwianą pozycję. Warto więc poklikać i tu.

Kliknij w baner aby się zarejestrować:

468x60

Wypłata:

Następna strona to prawdopodobnie projekt tego samego admina co Bonusbitcoin. Taki sam regulamin, podobny skrypt, identyczny program partnerski. Różnicą jest to ze na stronie możemy pograć w fajne gierki, oraz to że kranik napełnia się automatycznie. Im dłużej czekasz, tym większa kwota jest do zgarnięcia.
Naliczenia są co 3 minuty, strona jest prosta i przyjazna w obsłudze.
Zasady wypłat są takie same w jak opisanym powyżej BonusBitcoin

Kliknij w baner aby się zarejestrować:

Kolejna strona jest bardzo ciekawa. Ma tzw. „daily loyalty bonus”, każdego dnia naliczenia zwiększają się o 1 %, pod warunkiem że zrobisz naliczenie chociaż raz dziennie poprzedniego dnia.
Dodatkowo jest „refferal bonus”: 1 % za każdego poleconego który zrobi choć jedno naliczenie w ciągu ostatnich 72 godzin.
Kolejnym bonusem jest „mystery bonus”, jak sama nazwa wskazuje bonus jest bardzo tajemniczy i nie wiadomo jaka będzie jego wysokość, musisz przekonać się sam.
Jest jeszcze od niedawna „offer bonus” , czyli 5 % za wypełnienie każdej ankiety/oferty w ciągu ostatnich 30 dni.
strona wypłaca od 25000 satoshi w weekendy na portfel.

Kliknij w baner aby się zarejestrować:

468x60-4

Wypłata:

Kolejne dwie strony są bliźniacze do moonbitcoin, tylko że zbierasz tam Litecoiny i Dogecoiny. Jeśli nie masz portfela do tych kryptowalut, na stronie jest link do portfela.
One także oferują takie same bonusy jak moon, oprócz offer bonus, wypłaty są również w weekendy.

Kliknij w baner aby się zarejestrować:

Wypłata:

Kliknij w baner aby się zarejestrować:

Wypłata:

Kolejna propozycja jest bardzo podobna do poprzedniej. Wszystkie reguły są podobne do moonbitcoin, tylko jest jeden bonus „daily loyalty  bonus”.

Wypłata od 10000 satoshi, na żądanie, na pośrednika epay

Kliknij w baner aby się zarejestrować:

468x60-5

Wypłata:

Ostatnia propozycja to mini portal z sześcioma ( 6 ) stronami do zbierania satoshi. Strony naliczają różnie, od 60 do 250 satoshi co kilka minut, wystarczy rozwiązać weryfikację obrazkową. Wypłata od 20000 co tydzień w poniedziałki.
Szczegółowa instrukcja we wpisie TUTAJ

Wypłata: