Dlaczego stoisz w miejscu?

Dzisiejszy wpis będzie o rzeczy trochę zapomnianej, troch wyśmiewanej  i trochę czasami wstydliwej. Chodzi o zbieranie satoschi z kraników. Co to jest i do czego to służy, pozwolę sobie pominąć. chodzi mi o nastawienie ludzi to robiących.

Żeby było jasne, też od tego zaczynałem i fajnie szło. Kuszące jest to jak szybko te cyferki rosną…….. i w sumie tyle w tym fajnego, bo wartości to one dużej nie mają.

Po wczesnej fazie zapalenia ( boże, ale tego jest, woooow a tu płaci więcej itp), nastąpiło otrzeźwienie i chłodna kalkulacja: ILE tak naprawdę mogę z tego wyciągnąć?. Po jakimś miesiącu dość nieregularnego klikania, zauważyłem że realna ilość jaką może zapłacić kranik to ok 40-80 sato za 10-15 minut. Oczywiście są różne kombinacje czasowe, są kraniki 10/15/20/30/60/90 minutowe itp. Są buxy gdzie płacą w satoschi, są gry, i pewnie jeszcze inne dziwne rzeczy. Jeśli płaci więcej, to albo jest we wczesnej ( optymistycznej)  fazie i właściciel niezbyt dobrze to policzył, albo to czysty scam i żeruje tylko na tobie.

A jeśli ani to ani to, to trafiłeś na żyłkę złota i wyciągaj ile się da 🙂

Do rzeczy. Dlaczego tak mało wpływa Ci na konto.

Proste wyliczenie: masz 30 aktywnych kranów, klikasz co 15 minut, za każdą weryfikację masz 50 sato zajmuje ci to średnio 4 godziny dziennie. Wychodzi mi dzienny utarg ok 24000 sato. przyjmijmy wariant pesymistyczny: 15000, nie zawsze masz czas, dziewczyna wpadła, leń itp. 15000 sato dziennie to daje 450000 za miesiąc a to jest lekko ponad 3$ za miesiąc.

Czaisz? nawet nie zarobiłeś na waciki!. Co z tym zrobić?, jest takie coś jak polecanie i polecony. W tym biznesie MUSISZ zapraszać do wspólnego klikania. Powiem więcej, lepiej skupić się na polecaniu niż „tracić” czas na klikaniu. Oczywiście aby otrzymać prowizję często musisz zrobić choć jeden CLAIM na swoim koncie, ale to chyba nie problem.

Czas który spędzisz klikając co 20 minut w kratki, poświęć na zrobienie prostej stronki, potem banerka, daj reklamę w jakimś revie ( jak działasz), Facebook, FutureNet, Twitter, Instagram, są tysiące możliwości.

Niestety nie da się prosto wyliczyć  o ile wzrosną twoje wpływy z poleconych. Jeden kranik oferuje 10% prowizji a inny aż 50%. Ale przy 40-50 regularnych poleconych sadzę że 100 $ miesięcznie jest do ugrania. A to jest na początek poważna kwota, którą możesz wpłacić do……., no czegoś tam gdzie wyjmiesz więcej :).

Trudne? Tylko na początku 🙂

A więc działajcie, do roboty !

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *