Darmowe Bitcoiny

Zanim podam adresy najlepszych kraników, musisz wiedzieć że na chwilę pisania tego posta, 1 BTC kosztuje ok 650 $. Bitcoin jest podzielny aż na 100 000 000 mniejszych jednostek zwanych satoshi.

I to właśnie te satoshi będzie kapać z naszych kraników.

Kraniki różnią się zasadą działania i częstotliwością naliczania. W każdym naliczenie zatwierdza się kodem capcha. Jest to czasami upierdliwe, ale zapobiega nadużyciom.

W wielu kranikach funkcjonuje program lojalnościowy. Każdy dzień logowania się i chociaż jedne naliczenie procentuje i kolejnego dnia dostajecie troszkę więcej satoshi. Ale uważaj!. Wystarczy jeden dzień bez logowania i cały bonus spada do zera!. Warto być czujnym i codziennie logować się na swoje konto. Zwłaszcza że zdobywać satoshi można również na smartphonie.

Kraniki można podzielić na kilka kategorii. w większości po prostu rozwiązujesz kod captcha co pewien okres czasu np 15 minut. Po tym czasie na twoje konto w kraniku wpada np 150 satoshi.

Są kraniki na zasadzie gry, lub quizów. Masz szczęście masz więcej satoshi.

Część kraników wypłaca od razu na konto Faucetbox. Więcej o Faucetbox TUTAJ.

Część wypłaca po uzbieraniu minimum, np 25000 satoshi.

Pewnie zastanawiasz się ile jest kraników? Obstawiam że setki, jak nie tysiące. Niestety większość z nich jest po prostu pusta i nic z nich nie uzyskasz. Niektóre kuszą bardzo wysokimi porcjami pieniążków, np 500 satoshi co 30 minut, minimum do wypłaty np 50000 sat.

No i super, szybko uzbieram, kilka dni i konto pełne, ale guzik „wypłata” jakoś dziwnie nieaktywny… Po sprawie, kranik lipny.

Kraniki utrzymują się z reklam na swoich stronach, jeśli nie ma dochodu z reklam, nie ma satoshi. Warto więc czasami kliknąć jakąś zewnętrzną reklamę. Każdy cent się liczy.

Ok, oto obiecana lista kraników z których co 15 minut skapnie co najmniej 125 satoshi.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *